Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Krakowski Kwartet Puzonowy

40
Cena: 3 500,00 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!

Podziel się:

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Ile dni ma rok kalendarzowy
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: małopolskie
Osoba: Krakowski Kwartet Puzonowy
Powiat: m. Kraków
Miasto: Kraków
Kod pocztowy: 31-134
Ulica: Basztowa 8
E-mail: eenuty@gmail.com
Telefon: 502083744
   
dodano: 2016.03.11
ważne do: 2018.08.31
wyświetleń: 196

Szczegóły oferty:

Rozpoczął swoją działalność w 2003r. i  od razu zyskał sobie bardzo dobre opinie w oczach krytyków jak i melomanów.  Czterech świetnie grających puzonistów czasem podpartych perkusją daje oszałamiające rezultaty brzmieniowe  jak i nie wypowiedziane efekty akustyczne.

W repertuarze kwartetu znajduje się muzyka niemal wszystkich epok i stylów. Począwszy od renesansu aż do wspaniałych współczesnych brzemień XX wiecznych kompozytorów takich jak Serocki czy Bozza. Prócz muzyki klasycznej Kwartet częstowykonuje także znane i oklaskiwane przez publiczność utwory muzyki pop takie jak: “Wave” czy “Slicki Slide Swing”, które  to wykonywane są z towarzyszeniem perkusji. Doskonały kontakt z publicznością oraz świetnie dobrany repertuar do każdego koncertu oddzielnie daje radość ze słuchania nas.
Zespół koncertuje i jest zapraszany na najważniejsze Festiwale Organowe w Polsce i Niemczech. Bierze także czynny udział w życiu muzycznym Krakowa i Polski dając koncerty tak muzyki klasycznej jak i rozrywkowej.

Paweł Cieślak puzon, puzon altowy
Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie ad. Zdzisława Stolarczyka. Edukacje muzyczną rozpoczął przed 10 laty. Ma na swoim koncie wiele znamienitych występów na konkursach w Polsce i za granicą m.in. laureat Festiwalu Puzonowego w 2000r. w Warszawie. Od 2004 roku jest pierwszym puzonistom Filharmonii Krakowskiej

Grzegorz Pytlik puzon, puzon altowy
Absolwent Krakowskiej Akademii Muzycznej w klasie  Andrzeja Czechowskiego.
Po odbytym stypendium w Amsterdami powrócił do Polski i na stałe związał się z Operą Śląską gdzie jest pierwszym puzonistom. W swoim dorobku artystycznym

Sebastian Wieczorek puzon
Absolwent Wrocławskiej Akademii Muzycznej oraz Katowickiej Akademii Muzycznej na wydziale jazzu.Obecnie czynny muzyk i nauczyciel puzonu. Współpracował z takimi sławami poskiej sceny jazzowej jak Ewa Bem czy Grzegorz Nagórski. W swoim dorobku koncertowym posiada znamienite osiągnięcia tak w muzyce klasycznej jak i rozrywkowej.

Bogdan Piznal puzon basowy    
Absolwent Krakowskiej Akademii Muzycznej. Na stałe związany jest z Operą Krakowską.
W swej pracy artystycznej na stałe współpracuje z Capellą Cracoviensis i Filharmonią Krakowską gdzie brał udział w wielu tourne koncertowych w Europie i na świecie.
Reklama