Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Perła Big-Band

42
Cena: 38 000,00 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!

Podziel się:

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Ile dni ma rok kalendarzowy
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: małopolskie
Firma: Agencja Artystyczna Kameny
Powiat: m. Kraków
Miasto: Kraków
Kod pocztowy: 31-309
Ulica: Ehrenberga 31
E-mail: kontaktmanageras@gmail.com
Telefon: +48 604 42 05 05
Strona www: http://kameny.pl/
   
dodano: 2016.03.12
ważne do: 2018.09.30
wyświetleń: 288

Szczegóły oferty:

"Perła Big-Band" to zespół Big Bandowy stworzony w 2001 a złożony z Absolwentów Akademii Muzycznych w Katowicach i Krakowie. W 2003 roku zdobył on III nagrodę na Ogólnopolskim Konkursie Big-Bandów w Nowym Tomyślu, a w roku 2005 na tym samym konkursie II nagrodę. Założony i prowadzony przez Sebastiana Perłowskiego, obecnie honorowego dyrektora artystycznego.

Zespół inspiruje się największymi przebojami z gatunków soul, jazz, blues czy muzyki filmowej. W wyniku pasji łączącej muzyków, oraz oryginalnych aranżacji Sebastiana Perłowskiego czy Artura Majewskiego zespół charakteryzuje się niepowtarzalnym brzmieniem i ogromną nośnością wykonywanych utworów. Wyjątkowy głos i talent Karoliny Leszko, ogromna artystyczna energia i wieloletnia współpraca muzyków zaowocowały spójnym brzmieniem a dzięki temu rzeszą zachwyconych słuchaczy.

Perła Big Band występuje również w składzie sekcyjnym jako Perła Band. Najczęściej towarzyszy wówczas orkiestrom symfonicznym jako grupa rytmiczna, lub prezentuje oryginalny repertuar.

2003 r - III nagroda na Ogólnopolskim Konkursie Big-Bandów w Nowym Tomyślu, 2005 r- II nagroda na Ogólnopolskim Konkursie Big-Bandów w Nowym Tomyślu,
Reklama