Dodaj ogłoszenie
Regulamin

Regulamin serwisu muzycznagielda.com
Właścicielem serwisu jest Krakowska Fundacja Sztuki NIP 6762369882, Regon 120648449


Regulamin reklam i ogłoszeń


1. Serwis internetowy muzycznagielda.com prowadzi sprzedaż miejsca reklamowego w serwisie za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane przez stronę muzycznagielda.com

2. Cała obsługa zamieszczenia ogłoszenia na stronach spoczywa na kupującym/użytkowniku. Serwis nie odpowiada za treści zamieszczone w ogłoszeniach przez użytkowników

3. Wszystkie ceny podane w serwisie są cenami brutto. Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

4. Na każdy sprzedany towar/usługę wystawiamy fakturę.

5. Po wystawieniu ogłoszenia przez użytkownika oraz opłaceniu odpowiedniej opłaty ogłoszenie pojawia się na stronach muzycznagielda.com do czasu na jaki została uiszczona opłata. Wszelkie promocje i innowacje ogłoszenia możliwe są w każdej chwili aktywnego ogłoszenia.


6. Możliwe są następujące formy płatności:
- przelewem online - niezwłocznie po zaksięgowaniu pieniędzy realizujemy zamówienie
- obsługujemy przelewy onlina za pośrednictwem portalu transferuj.pl - Firma ta odpowiada także za poprawnie obsłużone zamówienie pod względem finansowym. Do firmy transferuj.pl prosimy także kierować wszlakiego rodzaju zastrzeżenia co do płatności w serwisie muzycznagielda.com

7. W przypadku niezgodności wykupionego ogłoszenia ze stanem faktycznym prosimy o kierowanie zastrzeżeń na kontakt podany na stronie internetowej muzycznagielda.com

8. Serwis ustosunkuje się do żądań Klienta w terminie 14 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności. Jeżeli sprawa będzie wymagała dodatkowych ekspertyz technicznych wykonanych przez zewnętrzne firmy termin ten może zostać wydłużony.

9. Serwis muzycznagielda.com nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek niezgodności ogłoszenia ze stanem faktycznym proponowanym przez ogłoszeniodawcę.

10. Serwis muzycznagielda.com nie zajmuje się kontaktami między osobami zamieszczającymi ogłoszenia a ewentualnymi kontrahentami czy nabywcami danych produktów.

11. Serwis muzycznagielda.com nie zajmuje się wysyłkami żadnych towarów.

12. Serwis muzycznagielda.com nie pośredniczy w dochodzeniu prawdy przy informacjach zamieszczanych na stronach.

13. Informacje znajdujące się na stronach internetowych serwisu muzycznagielda.com nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klienci nie mogą w systemie muzycznagielda.com  składać zamówień na towary.

14. Właściciel serwisu muzycznagielda.com internetowego dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie produktów/usług były zgodne z rzeczywistością. Nie ponosi jednak odpowiedzialności za błędne podanie parametrów i właściwości towaru, lub nagłą ich zmianę przez jego oferenta. Niemniej, w każdym przypadku, gdy dane (w tym opisy i dane techniczne produktów) prezentowane na witrynie internetowej serwisu.

15. Złożenie zamówienia ogłoszenia w serwisie muzycznagielda.com jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

Reklama